Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Software de contabilitate.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Software de contabilitate.

Daca aveti informatii la subiect ne intereseaza
Software de contabilitate, financiar, salarizare cu suport tehnic solid.
Rapid, multivaluta, tva OSS / vanzari EU, B2B, B2G, B2C Stie sa emita/ integreze facturi electronice (Tungsten, Ariba, Coupa, ...)
Integrabil cu ERP-ul actual (postgres, php)
Poate SAF-T, e-factura

Multumesc
george-neagu, moderator
Artificial Intelligence plays a central role in the development of Web 5.0. Machine learning algorithms analyze vast amounts of data to understand user behavior and preferences, enabling the web [ link extern ] /
to anticipate and fulfill user needs proactively. This integration of AI not only enhances user experiences but also opens new possibilities for automation and smart decision-making.
Kollona, utilizator