avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc de muncă ...

Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc de muncă , pe perioada lucrată.
Ultima modificare: Vineri, 28 Octombrie 2022
victor1906, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:37, 29 Octombrie 2022
Ați solicitat trimiterea prin posta?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, va rog sa ma ajutați cu un răspuns legat de faptul ... mcalugarita mcalugarita Bună ziua, Va rog sa ma ajutați cu un răspuns legat de faptul ca în urma solicitării unor acte suplimentare de la angajator( nota lichidare, adeverinta ... (vezi toată discuția)
Erori fiscale datorate unui cnp gresit flori2009 flori2009 Buna ziua ! Situatia cu care ma confrunt dateaza din 2004 cand am primit o instiintare de la Taxe si Impozite ca as avea o datorie restanta destul de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta stagiu cotizare. eduard_niculescu28101 eduard_niculescu28101 Buna ziua! Am si eu o curiozitate. La noul loc de munca mi s-a cerut o adeverinta cu stagiul de cotizare pe ultimele 6/12 luni. Eu am lucrat acum 7 luni in ... (vezi toată discuția)