Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc de muncă ...

Nu am primit pe poștă adeverința de la ultimul loc de muncă , pe perioada lucrată.
victor1906, utilizator
Ați solicitat trimiterea prin posta?