Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... modificare scurgere apa reziduala baie ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

modificare scurgere apa reziduala baie ...

Pot modifica scurgerea apa reziduala vana si chiuveta de la sorb podea la teava comuna scurgere?trebuie aprobari de la cineva?il incurca cu ceva pe vecinul de sub mine?
Anuntati asociatia de proprietari fiind vorba de o teava comuna, colectoare, la care se leaga scurgerile din mai multe apartamente aflate pe coloana.
Este vorba despre scurgere parte comuna pozata in planseu?
Anuntati asociatia de proprietari si vecinul de dedesubt astfel incat sa executati o instalatie noua care sa asigure preluarea si scurgerea apelor reziduale fara a genera prejudici vecinului
Succes !