Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, echipa AvocatNet! Tin sa mentionez faptul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, echipa AvocatNet! Tin sa mentionez faptul ca va multumesc ...

Buna ziua, echipa AvocatNet!

Tin sa mentionez faptul ca va multumesc anticipat si ca as dori sa va adresez o intrebare.

Care sunt demersurile legale pentru a depune o plangere penala impotriva unui profesor din cadrul unei scoli unde un copil de 12 ani, sustine ca a fost abuzat. de acesta?

Bună ziua!
Puteti depune fie la Parchetul Judecatoriei fie la Sectia de Politie, prin posta, email sau fax.
Cu stima!
Depuneti plangere la sectia de politie sau parchet