Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am cumpărat un teren agricol acum.5 ani.Totul in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am cumpărat un teren agricol acum.5 ani.Totul in regula fără ...

Am cumpărat un teren agricol acum.5 ani.Totul in regula fără nici o problema, După 5 ani m am trezit ca sunt data în judecata de fiul vânzătorului .Întrebarea mea este ce probleme as putea avea în privința acestui lucru?Eu am act de vânzare cumpărare cu cadastru al terenului inclusiv carte funciară. Se poate anula prin judecata acest act?Nemulțumirea fiului vânzătorului este ca tatăl lui era certat cu el și nu a beneficiat din partea tatălui de bunuri sau bani,în urma aceste vânzări.Acest lucru pe mine nu ma interesează problemele acestea.
Trebuie sa existe un motiv pe cererea aceea, vedeti ce doreste si cum argumenteaza.
Pt motivele pe care le-ati scris, nu exista nici cea mai mica sansa de castig.