Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua!Dacă într-o instituție publică lucrez cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua!Dacă într-o instituție publică lucrez cu 3 ecrane(2 ...

Buna ziua!Dacă într-o instituție publică lucrez cu 3 ecrane(2 laptopuri+ecranul TFT al mixerului)managerul e obligat să îmi mai dea un spor special de ecran înafară de sporul pentru condiții vătămătoare?
Nu e obligatoriu, decat daca il aveti mentionat în c.i.m.
Cornel Vasile, Consilier juridic