Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Neachitarea Pensiei alimentare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Neachitarea Pensiei alimentare

Buna ziua. Daca tatal locuieste in Anglia, si nu plateste pensia alimentara minorului, aflat la mine in Anglia, unde se depune plangerea pentru abandon familie ? Noi am divortat la judecatoria galati, intrucat acolo am avut ultimul domiciliu comun. Multumesc
amandoi locuiti in anglia, copilul tot acolo... acolo faceti plangere.
Daca indepliniti conditiile [ link extern ]

puteti sa contactati Child Maintenance Service (CMS) [ link extern ]

[ link extern ]

c123456, utilizator