Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Reglementare executie buget societate de stat
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Reglementare executie buget societate de stat

Buna ziua !
As dori sa aflu si eu ce act normativ reglementeaza intocmirea executiei bugetului de venituri si cheltuieli al unei societati comerciale cu actionar unic Consiliul Local .
Multumesc mult !
george-neagu, moderator