avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 423 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Reglementare executie buget societate de stat
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Reglementare executie buget societate de stat

Buna ziua !
As dori sa aflu si eu ce act normativ reglementeaza intocmirea executiei bugetului de venituri si cheltuieli al unei societati comerciale cu actionar unic Consiliul Local .
Multumesc mult !
Ultima modificare: Joi, 24 Noiembrie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Impozit pe profit ContSters79437 ContSters79437 Unde trebuie sa se vireze impozitul pe profit al unei societati comerciale care are unic actionar o institutie de stat, o institutie publica (primarie)????La ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! solicit și eu o clarificare în următoarea problemă ... mario2006 mario2006 Bună ziua! Solicit și eu o clarificare în următoarea problemă : sunt angajatul unei societăți pe acțiuni, care are unic acționar consiliul local al ... (vezi toată discuția)
Participare consilier local la licitatie Almatara Almatara Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca un consilier local poate executa - prin subcontractare - o lucrare de reabilitare a scolii din aceeasi comuna, obtinuta ... (vezi toată discuția)