Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Cum s-ar aplica noua lege a facturarii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Cum s-ar aplica noua lege a facturarii consumului ...

Buna ziua. Cum s-ar aplica noua lege a facturarii consumului de energie electrica in urmatoarea situatie: o persoana are domiciliul intr-o locatie unde a fost luata in spatiu de catre proprietar. La adresa figureaza atat proprietarul, cat si persoana luata in spatiu. Proprietarul nu locuieste in Romania.
Multumesc!
Buna ziua. Va rog un raspuns.