Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Revin cu întrebarea referitoare la modificarea legii ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Revin cu întrebarea referitoare la modificarea legii privind ...

Revin cu întrebarea referitoare la modificarea legii privind inchirierea si vânzarea locuințelor ANL .Precizez ca sunt chiriaș intr un apartament in care DSP Iași este administrator al respectivelor locuințe destinate specialiștilor din sănătate. Pentru aceste apartamente se aplică legea?Sau au un alt regim de închiriere?
Vi s-a raspus deja.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Alexandrarares, utilizator