avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 667 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună seara. Sa înțeleg ca atunci când firma a ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună seara. Sa înțeleg ca atunci când firma a întrat în ...

Bună seara. Sa înțeleg ca atunci când firma a întrat în faliment eu ca angajat nu îmi mai primesc restul de bani? Nici daca am dat în judecată firma?

Alte discuții în legătură

Majorare salarii societatea in insolventa utilizatordeazi utilizatordeazi buna seara, de cateva luni firma noastra a intrat in insolventa. noi am muncit si muncim tot timpul dar e drept ca au si concediat cativa dintre noi, nu ... (vezi toată discuția)
Probleme drepturi salariale firma aflata in insolventa ContSters97220 ContSters97220 Sunt angajat la o societate comerciala care a intrat in insolventa. Pentru luna mai s-au dat avansurile tarziu prin 20 iunie, dar mie nu mi s-a avans ci mi ... (vezi toată discuția)
Drepturi salariale alamo alamo Buna, Am o nelamurire,firma la care am lucrat a intrat in insolventa ,apoi reorganizare ,dupa aceea toti angajatii au intrat in preaviz de 15 zile .Nu au ... (vezi toată discuția)