Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Pentru o constructie (o magazie) construita ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Pentru o constructie (o magazie) construita fara autorizatie ...

Buna ziua!
Pentru o constructie (o magazie) construita fara autorizatie de construire, este necesara autorizatie de demolare (demolare executata in regie proprie)?
Multumesc!