avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 713 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua Am depus dosarul pentru a primi un ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua Am depus dosarul pentru a primi un apartament intr-un ...

Buna ziua

Am depus dosarul pentru a primi un apartament intr-un bloc ANL, insa nu am acumulat suficiente puncte deoarece la calcului venitului / membru familie s-au luat in considerare si bonurile de masa.
Intrebarea mea este daca este corect sa se adauge si bonurile de masa la calculul venitului

Multumesc

Alte discuții în legătură

Cumparare locuinta cu chirie de la anl ancasiia ancasiia Locuiesc intr-un apartament cu chirie de la ANL si am inteles ca dupa 5 ani se poate cumpara. Problema mea este urmataorea: dosarul de inchiriere a fost facut ... (vezi toată discuția)
Repartizare locuinte anl cristisort cristisort buna ziua! as dori sa ma ajutati si pe mine cat mai urgent si sa ma lamuriti daca este corecta procedura primariei--s-au construit locuinte ANL intr-un numar ... (vezi toată discuția)
Deducere personala nataliaz nataliaz Buna ziua! va rog ajutati-ma la un calcul de deducere personala. La un salariu de baza de 2225 ron, cu 2 copii minori in intretinere declarati la firma, pe ... (vezi toată discuția)