Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Intrebare
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Intrebare

Buna ziua, poate cineva sa-mi spuna unde trebuie sa ma uit pe siteul:[ link extern ] ???
Multumesc!
ce doriti sa aflati?
sarut mana !!! .banuiesc ca doriti sa vedeti faza sau solutionarea in care se afla un dosar cere-l aveti in instanta .
...deschideti ....acest site , cautati pe judetul in care se afla dosarul si la instanta pe rolul careia exista .
..introduceti numarul de dosar in care sunteti parte !!!
SUCCES !
[ link extern ] /
ion-alin, utilizator
Multumesc mult! Intre timp am gasit si raspunsul( dar eu am intrat pe site prea repede si inca nu postasera sentinta ,si asta ma derutat)