avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 293 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Intrebare
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Intrebare

Buna ziua, poate cineva sa-mi spuna unde trebuie sa ma uit pe siteul:[ link extern ] ???
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: mikyangel , utilizator 19:59, 25 Ianuarie 2010
ce doriti sa aflati?
sarut mana !!! .banuiesc ca doriti sa vedeti faza sau solutionarea in care se afla un dosar cere-l aveti in instanta .
...deschideti ....acest site , cautati pe judetul in care se afla dosarul si la instanta pe rolul careia exista .
..introduceti numarul de dosar in care sunteti parte !!!
SUCCES !
[ link extern ] /
Ultima modificare: Joi, 21 Ianuarie 2010
ion-alin, utilizator
Multumesc mult! Intre timp am gasit si raspunsul( dar eu am intrat pe site prea repede si inca nu postasera sentinta ,si asta ma derutat)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu mă descurc pe net - am nevoie de ajutor pentru portal.just.ro Melemen Melemen Bună ziua Aș dori să știu cum pot afla data unui proces pe internet La ce adresă trebuie să caut ? Pot răsfoi dosarul online ? (vezi toată discuția)
Care este modalitatea de a afla daca am un proces pe rol? MIHAELA DUMITRESCU MIHAELA DUMITRESCU BUNA ZIUA. VA ROG MULT DACA PUTETI SA-MI SPUNETI,CARE ESTE MODALITATEA DE A AFLA DACA AM UN PROCES PE ROL, IN CAZUL IN CARE NU LOCUIESC LA ADRESA DIN ... (vezi toată discuția)
Date necunoscute despre debitor alina_cj alina_cj Buna ziua, Am un debitor care este sub incidenta legii 85/2006 si as dori sa inscriu creanta. Ce fel de cerere trebuie depusa laORC pt a afla nr dosarului, ... (vezi toată discuția)