Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... o persoana a deschis proces pentru rezilierea unui ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

o persoana a deschis proces pentru rezilierea unui contract de ...

o persoana a deschis proces pentru rezilierea unui contract de intretinere de catre mostenitori deoarece nu si-au indeplinit obligatiile contractuale .intre timp reclamantul a decedat . Ce se intimpla cu procesul?
Va fi continuat de mostenitori.
Cui daduse omul casa si ce alți mostenitori mai are?
gi-jane2, moderator
Se va dispune introducerea in cauza a mostenitorilor!
Procesul era contra mostenitorilor .Prin deces procesul s-a inchis