Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general SOCIETATE SUSPENDATA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

SOCIETATE SUSPENDATA

Buna seara,
Ce declaratii mai depune o societate suspendata?
Buna seara

Daca nu are regim derogatoriu depune toate declaratiile , dar depinde de vectorul fiscal ( daca e sau nu platitor de tva, daca are sau nu salariati ... ) reveniti , va rog
...este suspendata la registru com, neplatitoare de tva, profit la trim
presupun ca salariati ... nu mai sint
Se vor depune : declaratia 100 , pina pe 25.01.2010 cu 0 impozit trim IV ; declaratia 101 pina pe 25.02.2010 si bilant .