Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum pot accesa dosarul electronic pentru a vedea ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum pot accesa dosarul electronic pentru a vedea online tot continutul ...

Cum pot accesa dosarul electronic pentru a vedea online tot continutul unei hotarari a Curtii de Apel Bucuresti intr-un proces in care sunt partea apelanta si m-am reprezentat personal?
Accesați curteapelbucuresti.ro
Căutați dosar electronic
Și urmați pașii de acolo
Cererea completată împreună cu o copie după actul de identitate vor fi scanate și trimise de pe e-mail dvs. la adresa de e-mail a instituției la care aveți dosarul pe rol.