Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model declaratie deducere suplimentara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model declaratie deducere suplimentara

Buna ziua
va rog , daca are cineva un model pentru declaratie propria raspundere a parintelui care beneficiaza de deducere suplimentara conform OUG 16/2000, cei 100 lei
Multumesc!
larisarazvan, utilizator
Trebuie declarat pe propria răspundere ca deducerea nu este aplicabilă și celuilalt părinte.