Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inmatriculare SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inmatriculare SRL

buna seara
vreau sa depun la onrc inmatricularea unei societati (srl).Actul constitutiv contine aprox.tot codul caen.Deocamdata nu se deschide punct de lucru si la sediul social nu se desfasoara activitate.
Intrebarea mea este ce completez in declaratia pe proprie raspundere(anexa la cerere)?Multumesc pentru raspuns
scorus69, utilizator
Buna ziua, cate coduri CAEN aveti in constitutiv atatea trebuie sa autorizati in declaratia atasata, cu desfasurare activitate la terti eventual.