Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Ochelari decontati de angajator
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Ochelari decontati de angajator

Buna ziua. Exista in legislatia romaneasca o prevedere in care este stipulata obligativitatea angajatorului de a deconta ochelari/consultatie/tratament? Multumesc
americanux, utilizator
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...