Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte pentru declarare sediu unui pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte pentru declarare sediu unui pfa

Buna ziua! In cazul in care doresc sa deschid un pfa si adresa mea de domiciliu eate cu parintii, care sunt in viata, pentru a deschide pfa este suficient sa dau contractul de comodat sau trebuie si actul de proprietate al parintilor? Intreb pentru ei sunt cam sceptici si nu vor sa dea actul de proprietate. Multumesc!
george-neagu, moderator
Up