avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, Care este baza de impozitare sau cum se ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, Care este baza de impozitare sau cum se determina ...

Buna ziua,
Care este baza de impozitare sau cum se determina aceasta in cazul taxei de salubrizare?Trebuie contestata impreuna cu decizia de impunere referitoare la taxa de salubrizare?

Alte discuții în legătură

Sunt din iași, am o proprietate (moștenire) într-o comună, ... bigmim bigmim Sunt din Iași, am o proprietate (moștenire) într-o comună, iar acum câteva zile când am plătit impozitul, am observat că a apărut o taxă de ... (vezi toată discuția)
Solicitare carte de identitate si certificate de nastere la depunderea declaratiei de impunere in vederea stabilirii cuantumului taxei speciale de salubritate laura80a laura80a La nivelul localitatii, se schimba operatorul de servicii de salubrizare. A fost infiintat in subordinea Consiliului Municipal, Serviciul Public pentru ... (vezi toată discuția)
Factura fiscala ovidiu69 ovidiu69 trebuie emisa factura sau bon fiscal la plata inpozitelor si a utilitatilor (apa ,gunoi etc) (vezi toată discuția)