Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale bon de consum- rog ajutor
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

bon de consum- rog ajutor

am si eu o problema si cred ca aici ma poate ajuta cineva. nu reusesc sa pricep cum completez un bon de cosum.ma uit la el si nu stiu ce sa scriu ptr. ca nu inteleg ce imi cere. sunt la inceput si imi este teama sa nu o dau in bara ca mi-am gasit greu de tot servici.
multumesc anticipat pentru ajutor!
vede-ti Norme metodologice 14.12.2004-MO 23/7.01.2005 de intocmire si utilizare a registrelor si formularelor comune pe economie privind activitatea fin, si contab.(anexa 1).Nomenclatorul,modelele si normele de intocmire si utilizare a registrelor si formularelor fin-ctb,comune pe economie,care nu au regim special de inscriere si numerotare(anexa 2)