Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pe ce post se poate angaja un administrator al unei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pe ce post se poate angaja un administrator al unei firme, in ...

buna ziua. sotul are o firma srl cu cod caen 0150-activitati in ferme mixte. doreste sa isi faca angajarea pe firma. din cate am citit , pe postul de administrator ,trebuie sa fie cu studii superioare si el nu are. se poate angaja cu codul cor 611101 - Agricultor sau 131111 - Sef ferma agricola (agrozootehnica) sau 834101 - Tractorist?
multumesc frumos
ndrrl, utilizator
Da, se poate angaja pe un astfel de post mentionat de dvs.