avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Cind se publica metodologia de aplicare a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Cind se publica metodologia de aplicare a OUG 93/2022 ...

Buna ziua,
Cind se publica metodologia de aplicare a OUG 93/2022 ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:30, 23 Ianuarie 2023
Este publicat doar Ordinul nr. 2.806/4.079/2022
privind aprobarea modelului cererii de restituire a sumelor reprezentând taxa specială pentru autoturisme și autovehicule, taxa pe poluare pentru autovehicule, taxa pentru emisiile poluante provenite de la autovehicule și timbrul de mediu pentru autovehicule

Normele nu au fost emise si publicate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună. am depus dosarul pentr restituirea taxei auto. când o ... Cristi Neacsu Cristi Neacsu Bună. Am depus dosarul pentr restituirea taxei auto. Când o sa primesc bani? După noua OUG DIN Iunie 2022. (vezi toată discuția)
Restituire taxa auto mirceaione mirceaione In mai 2014 am platit 481 lei la ANAF pentru timbrul de mediu conform OUG 9/2013 in vederea inmatricularii autoturismului DACIA LOGAN cumparat de mine in stare ... (vezi toată discuția)
Recuperare timbru mediu Roxistef Roxistef Bună Seara! Am câștigat prin instanta, am primit decizia de restituirea taxei timbrului de mediu în Februarie 2018 dar nu se virează banii . Ce ... (vezi toată discuția)