Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Cind se publica metodologia de aplicare a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Cind se publica metodologia de aplicare a OUG 93/2022 ...

Buna ziua,
Cind se publica metodologia de aplicare a OUG 93/2022 ?
Este publicat doar Ordinul nr. 2.806/4.079/2022
privind aprobarea modelului cererii de restituire a sumelor reprezentând taxa specială pentru autoturisme și autovehicule, taxa pe poluare pentru autovehicule, taxa pentru emisiile poluante provenite de la autovehicule și timbrul de mediu pentru autovehicule

Normele nu au fost emise si publicate.