Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Contract servicii cu As Proprietari; In calitate de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Contract servicii cu As Proprietari; In calitate de Presedinta As proprietari pot face contract prin PFA-ul meu cu asociatia pentru servicii altele decat care sunt stipulate in mandat? Va multumesc pentru ajutor !

Contract servicii cu As Proprietari
pufi, utilizator
Nu prea merge deoarece se poate pune in dicutie situtia de incompatibilitate
multumesc pentru raspuns!