Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... URGENT! Daună totală Aș dori să vorbesc cu o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

URGENT! Daună totală Aș dori să vorbesc cu o persoană expertă ...

URGENT! Daună totală
Aș dori să vorbesc cu o persoană expertă în asigurări păgubiți.
Mulțumesc anticipat.
Buna ziua, detaliati ce anume va intereseaza. Pe forum nu se pot face recomandari, aveti la dispozitie pe site lista cu profesionisti din mai multe domenii: avocati, experti, etc.
Bună ziua,

Mulțumesc pentru răspuns.
S-a făcut constatarea mașinii avariate, iar suma acordată este derizorie pentru un autovehicul mai mult decât funcțional. Din acest motiv, îmi doresc să discut cu un specialist în acest domeniu.

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua, detaliati ce anume va intereseaza. Pe forum nu se pot face recomandari, aveti la dispozitie pe site lista cu profesionisti din mai multe domenii: avocati, experti, etc.

Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati date relevante,circumstante producere eveniment,etc
Bună,
Tocmai din acest motiv doresc să vorbesc cu un expert în domeniul. Nu intenționez să atașez aici toate informațiile cu caracter stric confidențial și detalii ce nu sunt deloc pentru publicul larg...
Mulțumesc,

ynocentta a scris:

Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati date relevante,circumstante producere eveniment,etc

Buna ziua,

In lista cu consultati puteti identifica un consultant in asigurari sau avocat care sa poata raspunda cererii dvs