Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.am o problema.nu pot intabula o garsonera.de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.am o problema.nu pot intabula o garsonera.de la cadastru ...

Buna ziua.am o problema.nu pot intabula o garsonera.de la cadastru mia zis:Rectificare CF in sensul radierii de proprietar in baza sunt.anulare cvc 3574/2003.intabulare de la proprietari al reclamantilor sunt in 6042/2022.imi poate spune cineva ce trebue facut o zi buna
Pentru a putea intabula bunul imobil,initial este necesar sa fie radiat debitul de la ocpi pentru care a fost instituita estrictia
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect detaliati speta deoarece numerele comunicate de dv nu sunt suficiente