Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cum mi se poare recalcula pensia?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cum mi se poare recalcula pensia?

Dacă aveți noi adeverințe cu privire la venituri suplimentare, care nu au fost luate in calcul la decizia de pensionare, le depuneți la casa de pensii si solicitati reclacularea pensiei prin valorificarea si a acestor adeverinte.