Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua! Doresc să organizez curs de prim ajutor. ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua! Doresc să organizez curs de prim ajutor. Dețin ...

Bună ziua! Doresc să organizez curs de prim ajutor. Dețin PFA pe alte forme de învățământ, diplomă de formator și diplomă de participare la un curs de prim ajutor. Este nevoie să mă înscriu undeva ca și formator neautorizat? Precizez că voi da diploma de participare
Puteti programa cursul, dar nu puteti sa-l sustineti decat daca sunteti cadru medical si detineti autorizare de profil si practica in domeniul de prim-ajutor.