Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pentru cumpararea unui autoturism Dacia Spring, in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pentru cumpararea unui autoturism Dacia Spring, in afara de achitarea ...

Pentru cumpararea unui autoturism Dacia Spring ,in afara de achitarea cv. auto, trebuie sa fac dovada casarii vreunei masini vechi ?
nu. casarea masinilor vechi e aplicabila doar la utilizarea programului Rabla
Daca vrei ca statul sa iti plateasca jumatate din masina, da, mergi la dealerul auto de unde vrei sa cumperi springul, si are el bonuri luate de la altii. iesi in castig cu cateva mii de euro. Eu zic ca merita.
Multumesc,am inteles.