Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ....as dori să găsesc o soluție la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ....as dori să găsesc o soluție la următoarea problema.....am ...

Buna ziua ....as dori să găsesc o soluție la următoarea problema.....am pierdut Cartea de munca .....nu mai are importanță cum .....și vechile întreprinderi unde am lucrat nu mai găsesc documentele din care sa rezulte perioada in care am lucrat la ei....deci numai au arhiva ..... nici în centrele de arhivare unde ei susțin că le au dat nu sint.....nu știu unde mai pot căuta ......la Arhivele statului.... poate fi??
Arhivele Nationale va pot spune unde este depozitata arhiva acelor întreprinderi.