Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua, Am finalizat studiile universitare in anul ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua, Am finalizat studiile universitare in anul 2013 dar ...

Buna ziua,
Am finalizat studiile universitare in anul 2013 dar din motive medicale nu am susținut examenul de licența, exista oare posibilitatea sa susțin examenul acum?
Mulțumesc!
Trebuie sa va inscrieti la facultate pentru licenta si sa primiti aprobare pentru examinare.
Ati intrerupt anul universitar ?

Nu am intrerupt anul am finalizat toate examenele doar ca nu m-am mai înscris la examenul de licența.
Luati legatura cu Facultatea respectiva pentru a vedea care sunt pasii pentru a va sustine livcenta.