avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua, Am finalizat studiile universitare in anul ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua, Am finalizat studiile universitare in anul 2013 dar ...

Buna ziua,
Am finalizat studiile universitare in anul 2013 dar din motive medicale nu am susținut examenul de licența, exista oare posibilitatea sa susțin examenul acum?
Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:18, 16 Februarie 2023
Trebuie sa va inscrieti la facultate pentru licenta si sa primiti aprobare pentru examinare.
Ati intrerupt anul universitar ?

Nu am intrerupt anul am finalizat toate examenele doar ca nu m-am mai înscris la examenul de licența.
Luati legatura cu Facultatea respectiva pentru a vedea care sunt pasii pentru a va sustine livcenta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie crestere copil SilviaVictoria SilviaVictoria Buna ziua. As aprecia enorm de mult daca m-ati putea ajuta intro anumita problema. Anul 2011 am fost studenta la zi in anul III la 2 facultati simultan, la una ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil! elena215 elena215 Buna ziua , Am depus un dosar pentru indemnizatie de crestere a copilului in Noiembrie 2014. Am nascut un baietel in Octombrie, sunt studenta in cadrul ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil lismanucristina lismanucristina In urma cu 2 ani si 2 luni am ramas insarcinata,fiind studenta la facultate de zi anul 2 am beneficiat de indemnizatie crestere copil pana acum doua luni,acum ... (vezi toată discuția)