Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara comunitate, am comandat de pe internet de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara comunitate, am comandat de pe internet de la o firma ...

Buna seara comunitate, am comandat de pe internet de la o firma www.fitnesswear.ro un trening 2 xl bluza era greșită din tipar nu corespundea măsurile ,am sunat și am vorbit cu ei să îl schimb și m-au pus sa îl trimit la depozit in Bulgaria cu 3 xl am platit dinou curierul dus întors crezând că vine schimbat și surpriza aceeasi mărime, ce pot face în situația asta sa recuperez bani?