avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 420 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Vă rog frumos să mi spuneți dacă sunt ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Vă rog frumos să mi spuneți dacă sunt afișate ...

Bună ziua !
Vă rog frumos să mi spuneți dacă sunt afișate normele metodologice pentru aplicarea Legii nr. 377/2022 pentru modificarea şi completarea Legii cadastrului şi a publicităţii imobiliare nr. 7/1996 sau dacă este cineva care știe ce ar trebui să conțină dosarul ?
Vă mulțumesc !

Alte discuții în legătură

Buna ziua, daca se poate sa ma ajute cineva cu un model de certificat ... solov solov Buna ziua, Daca se poate sa ma ajute cineva cu un model de certificat fiscal ce ar trebui eliberat de primarie pentru cadastru in baza legii ... (vezi toată discuția)
Buna seara,o intrebare as avea .parintii au cumparat o casa cu ... kelos6 kelos6 Buna seara,o intrebare as avea .parintii au cumparat o casa cu teren in anul 2000 de la un domn care era propietar .avea mult teren si a mai vandut si la ... (vezi toată discuția)
Obligativitate intabulare Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Puteti sa-mi spuneti va rog de la ce data si prin ce lege a devenit intabularea obligatorie si s-a inlocuit vechiul sistem??? (vezi toată discuția)