Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu cu posta ...

Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu cu posta . Adresa e trecuta dar nu vad nr de telefon si contact .... Se poate trimite doar cu posta romana ? Cu confirmare de primire
Orice document adresat unei institutii publice sau unei alte entitati se poate trimite cu posta sau prin curier.
Cornel Vasile, Consilier juridic