avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu cu posta ...

Buna ziua . Am inteles ca se pot trimite actele si cu cu posta . Adresa e trecuta dar nu vad nr de telefon si contact .... Se poate trimite doar cu posta romana ? Cu confirmare de primire
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:07, 8 Februarie 2023
Orice document adresat unei institutii publice sau unei alte entitati se poate trimite cu posta sau prin curier.
Ultima modificare: Miercuri, 8 Februarie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum trimit acte in dosar GermanAlex GermanAlex Am un proces la Tribunalul Cluj si eu sunt din Pitesti. Am avocat, dar e ca si cum nu as avea, deci nici nu pot apela la el. Vreau sa depun la dosar niste ... (vezi toată discuția)
Comunicare preaviz desfiintare post ContSters61319 ContSters61319 Buna ziua, Care este procedura care trebuie indeplinita pentru comunicarea unei decizii de desfiintare a unui post? Unui angajat i sa trimis o edcizie de ... (vezi toată discuția)
Vanzare on-line. produs confirmat dar neridicat. problem87 problem87 Buna ziua, Am vandut un produs pe un site romanesc. Am intreaga discutie cu clientul care accepta sa-i trimit la adresa lui , date contact, ... (vezi toată discuția)