Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! va rog sa ma ajutati intrucat fosta sotie ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! va rog sa ma ajutati intrucat fosta sotie ma acuza ...

Buna ziua!
va rog sa ma ajutati intrucat fosta sotie ma acuza la divort ca am furat bijuteri in valoare de 100000euro,nui adevarat nici nu avea aceste bijuteri ,cum ma pot apara in intampinare .
Cu respect
IARCA SORIN
scrieti asta in intampinare, ca nu a avut asa ceva
Va acuza dacă formula o plângere penala, daca susține baliverne la divorț relevanta e 0.Daca e doar divorț oricum nu contează dacă e vorba de un partaj atunci se pune altfel problema.Aoararile ar trebui făcute de avocat ...