Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Anulare impozit pe teren la persoana cu handicap
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Anulare impozit pe teren la persoana cu handicap

Va rog daca cineva ma poate lamuri si pe mine : am obtinut datorita certificatului de handicap grav anularea impozitului pe cladire dar nu si pe teren ,este vorba de un apartament la bloc ,am pus intrebari online dar in zadar de la taxe si impozite nu-mi raspunde nimeni ,ma puteti lamuri ?
george-neagu, moderator