Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariata aflata in concediu crestere copil pana la 2 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariata aflata in concediu crestere copil pana la 2 ani depune ...

Salariata aflata in concediu crestere copil pana la 2 ani depune la insttitutie cerere pentru prelungire crestere copil pana la 3 ani, in cazul acesta persoana angajata pe perioada determinata pe postul ei trebuie sa ii inceteze cim-ul asa cum am scris in contract( pana la data de...) multumesc frumos.
se poate prelungi durata c.i.m.