Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Daca un baietel se joaca cu o casa de marcat veche, ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Daca un baietel se joaca cu o casa de marcat veche, este vreo problema?

Daca un baietel se joaca cu o casa de marcat veche, este vreo problema? Am inchis legal pfa la anaf. Multumesc
george-neagu, moderator
Daca a fost scoasa memoria fiscala, este ok.
A fost. Atunci cand am inchis magazinul.

vali m a scris:

Daca a fost scoasa memoria fiscala, este ok.

Multumesc frumos

Madalinarotarescu a scris:

A fost. Atunci cand am inchis magazinul.

vali m a scris:

Daca a fost scoasa memoria fiscala, este ok.