Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună ziua.Am efectuat plata online a unor integratori ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună ziua.Am efectuat plata online a unor integratori alimentari ...

Bună ziua.Am efectuat plata online a unor integratori alimentari prin intermediul aplicației iHerb, in valoare de 602,90 lei.Nu știam că nu voi putea ridica coletul dacă nu mai achit și niște taxe vamale.Nu este specificat nicăieri în procedura de achiziție a produselor! Am înțeles de la persoanele care au făcut același demers că taxele vamale sunt ff.mari!!
Ce as mai putea oare să fac in această situație,vă rog?
Daca doriti marfa, sa achitati taxele vamale.