Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calculul valoare deducere personala de baza 2023
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calculul valoare deducere personala de baza 2023

Ma puteți ajuta cu calculul valorii totale nete (pe 12 luni de zile) pentru deducerea personala de baza în condițiile în care sunt angajat cu salariul minim pe economie (3000 lei brut) și am în întreținere un copil minor?
Va mulțumesc anticipat!
zeppelyn20, utilizator