Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vechimea in specialitate daca lucrez in 2 locuri in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vechimea in specialitate daca lucrez in 2 locuri in acelasi timp, ...

Vechimea in specialitate daca lucrez in 2 locuri in acelasi timp, unul cu norma intreaga si celalalt partial se cumuleaza? adica daca am 5 ani vechime la unul si 3 ani la celalalt, vechimea in specialitete este de 8 ani? multumesc!
Vechimea in specialitate daca lucrati in 2 locuri in acelasi timp, nu se cumuleaza