Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozitul auto pentru o mașină fictiva
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozitul auto pentru o mașină fictiva

Bună, recent am vrut sa îmi plătesc impozitul auto, dar am descoperit ca mai există o masina înscrisa pe numele meu fara ca eu sa știu nimic, cel mai probabil cineva a avut acces la datele mele și a înregistrat masina pe numele meu, ce e de făcut în acest caz ?
george-neagu, moderator
Cereți informații despre acea mașină la impozite și taxe și apoi mergeți la politie cu o sesizare.