Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate factura curent emis pentru consum 03 decembrie 2022 ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

factura curent emis pentru consum 03 decembrie 2022 până în ...

factura curent emis pentru consum 03 decembrie 2022 până în 19 ianuarie 2023 pot plăti cu cardul de energie ?
Puteți.
Facturile care se pot plăti cu cardul de energie trebuie să fie emise anul acesta, deci data emiterii contează, nu perioada de consum.