avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 478 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un pamant mama ...

Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un pamant mama e de acord dar nu poate sa mearga la notar fiind bolnava.Cum poate mama sa i dea acoordl mama e din Ag iar fratele din Db.
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 14:10, 10 Martie 2023
Poate discuta cu un notar sa vina acasa daca este nedeplasabila.
Vedeti ce notar din oras va poate ajuta...
Trebuie să plătiți deplasarea la domiciliu a unui NOTAR disponibil.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Act v-c ilegal facut de notar bobita27 bobita27 Buna ziua, As dori ca cineva sa ma poata ajuta cu niste informatii precise! Cazul este urmatorul: mama mea in varsta de 64 ani, paralizata, cu ... (vezi toată discuția)
Persoana handicap grav - asistență notariala anca@qui anca@qui Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un sfat pentru urmatoarea situatie: matusa mea (sora geamana tata) , varsta 75 ani, incadrata cu grad de handicap grav, ... (vezi toată discuția)
Obtinerea de buletin in caz de uzufruct viager al altei persoane janinageorgescu janinageorgescu Buna seara, Locuiesc de peste 30 de ani de zile intr-un apartament impreuna cu sotul meu si cu mama mea. Mama are uzufruct viager dar eu si cu sotul ... (vezi toată discuția)