Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un pamant mama ...

Buna!Un frate de -al mamei vrea sa faca act pe un pamant mama e de acord dar nu poate sa mearga la notar fiind bolnava.Cum poate mama sa i dea acoordl mama e din Ag iar fratele din Db.
Poate discuta cu un notar sa vina acasa daca este nedeplasabila.
Vedeti ce notar din oras va poate ajuta...
Trebuie să plătiți deplasarea la domiciliu a unui NOTAR disponibil.