Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... In luna martie nu am primit nimic din ce mi se datora ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

In luna martie nu am primit nimic din ce mi se datora din cass.

daca in luna martie nu am primt nimic din ce mi se datora din cass, ce e de facut?
george-neagu, moderator