Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Se mai depune declarartia 700?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Se mai depune declarartia 700?

buna ziua
va rog am o intrebare se mai depune declarartia 700 pentru o societate care la 31.12.2022 este microintreprindere si ramine in continuare microintreprindere.
multumesc frumos
george-neagu, moderator
deocamdata nu . Speram ca ANAF vor veni cu clarificari in acest sens pt ca si daca vreti sa depuneti D700 acum o sa va dea eroare.