Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Femeie născută 1967 ,iulie 20,cu 35 ani și 9 luni ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Femeie născută 1967 ,iulie 20,cu 35 ani și 9 luni cotizații, ...

Femeie născută 1967 ,iulie 20,cu 35 ani și 9 luni cotizații, cu 11 ani grupa 1 ,și 3 ani grupa 2,cind îndeplinesc condițiile de ieșire la pensie.Mulțumesc.
-Limita de varsta la 56 ani si 6 luni.