Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Depunere declaratie de rezidenta fiscala.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Depunere declaratie de rezidenta fiscala.

Buna,
Lucrez in strainatate din octombrie 2011, sunt obligat sa ma duc acasa si sa depun declaratia de rezidenta fiscala?
Am citit undeva ca cei plecati inainte de a fi aparut ordinea 2012) nu sunt obligati sa faca declaratia.
Multumesc!
george-neagu, moderator
Vedeti aici mai multe detalii : [ link extern ]